XVI Konferencja Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych w Olsztynie

Aktualności

Wydawnictwo „Nowa Energia” zorganizowało XVI Konferencję „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych”, która odbyła się w dniach 20-22 lutego 2024 w Olsztynie.

Celem Konferencji było zaprezentowanie aspektów prawnych i możliwości finansowania inwestycji związanych z termicznym przekształcaniem odpadów komunalnych, przedstawienie doświadczeń firm działających na rynku polskim i zagranicznym w zakresie realizacji tego typu inwestycji oraz możliwości zastosowania nowoczesnych technologii.

Drugiego dnia mieliśmy przyjemność przedstawić rozwiązania Biko-Serwis w zakresie instalacji dozowania paliw alternatywnych RDF, instalacji odsiarczania spalin metodą suchą DSI oraz instalacji magazynowania i załadunku na cysterny samochodowe pyłów i produktów poreakcyjnych PPR.

Rozwiązania Biko-Serwis cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Było nam bardzo miło przedstawić naszą prelekcję wobec tak szanownego audytorium uczestników.

Przekształcanie odpadów komunalnych oraz możliwości zastosowania nowoczesnych technologii to materia z którą spotykamy się na co dzień.

Ostatni dzień Konferencji „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych” to wycieczka po zakładach Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.