XIII Konferencja Rynek Ciepła Systemowego w Lublinie

Aktualności

Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie wspólnie z Lubelskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej S.A. i Okręgowym Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Puławach organizuje: XIII Konferencję Rynek Ciepła Systemowego, która rozpoczyna się dziś w Lublinie.

Konferencja dotyczy kształtowania nowoczesnego ciepłownictwa i rozwoju tego sektora w interesie społeczeństwa. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą uczestniczyć w warsztatach, zgłębią historię ciepłownictwa od lokalnych kotłowni węglowych do efektywnego systemu ciepłowniczego, dowiedzą się o wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych w ciepłownictwie, zgłębią zagadnienia dotyczące optymalizacji sieci ciepłowniczych w Polsce oraz dowiedzą się jak projekty edukacyjne i ekologiczne są szansą na lepsze relacje z władzami samorządowymi.

Istotna dla nas częścią konferencji jest panel poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dla ciepłownictwa. Prezes BIKO-SERWIS dr Tomasz Bień wygłosi prelekcję dotyczącą urządzeń do mobilnego odsiarczania spalin oraz o sorbentach do odsiarczania spalin metodą DSI. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.