Targi Pracy i Praktyk Politechniki Świętokrzyskiej

Aktualności

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pracy i Praktyk organizowanych przez Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Miło nam poinformować, iż byliśmy jednym z 50 wystawców podczas tego wydarzenia. Pracownikami naszego działu inżynieryjnego i badawczego są absolwenci zdobywający wykształcenie właśnie w regionie świętokrzyskim.

Studenci wykazywali duże zainteresowanie możliwościami związania swojej kariery zawodowej z firmą Biko-Serwis, dostaliśmy wiele pytań merytorycznych odnoszących sie do zakresu naszej działalności.

Podczas kolejnej edycji targów Pracy i Praktyk otrzymaliśmy też dokumenty aplikacyjne od kilkorga kandydatów, aplikujących głównie na stanowiska projektantów: maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych.

Na targach obecne były także dwie fundacje wspierające osoby niepełnosprawne, jak również instytucje rynku pracy.

Jak co roku był to doskonały moment na nawiązanie kontaktu przez potencjalnych pracodawców z kandydatami do pracy. Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu.

Lista stanowisk, na które poszukujemy kandydatów znajduje sie w zakładce kariera na naszej stronie www. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@bikoserwis.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Biko-Serwis Team

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.