Targi Hannover Messe 2017

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że BIKO – SERWIS bierze udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle – Hannover Messe 2017.
Organizatorem wyjazdu jest Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości. Zapraszamy na Polskie Stoisko Narodowe – Hala nr 3!

Hannover Messe 2017 to nie tylko 70. edycja największej w przemyśle imprezy wystawienniczej, jak też wydarzenie szczególne ze względu na uczestnictwo Polski jako kraju partnerskiego. Targi potrwają do piątku, 28 kwietnia i tradycyjnie będą miejscem prezentacji najnowszych technologii przemysłowych oraz nawiązywania
kontaktów biznesowych.

Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest Integrated Industry – Creating Value. Idea ta łączy w sobie różne tematy związane m.in. z cyfryzacją produkcji (Industry 4.0) czy efektywnością energetyczną. Tematy te będą podejmowane bardzo szeroko, bowiem skala targów jest ogromna . W tym roku w Hanowerze swoje oferty zaprezentuje około 6,5 tysiąca wystawców łącznie z 70 krajów! Organizatorzy targów spodziewają się odwiedzin nawet 200 tys. gości – głównie kadry menadżerskiej, osób poszukujących kontaktów handlowych i inżynierów.

Integracja systemów produkcyjnych, informatyzacja, Przemysł 4.0 – zagadnienia te są na targach hanowerskich istotne od lat i podobnie będzie tym razem. Hasłem przewodnim wystawy jest „zintegrowany przemysł – tworzenie wartości”. Pokazywane będą efekty synergii związane z łączeniem ze sobą sobą różnych obszarów techniki oraz biznesu.

Sumarycznie goście będą mogli odwiedzić aż 24 hale targowe oraz szereg pawilonów wystawowych o sumarycznej powierzchni 400 tys. metrów kwadratowych. Do tego na stoiskach i w innych miejscach targów będą miały miejsce konferencje, seminaria, dyskusje panelowe i inne wydarzenia – zachęcamy do zapoznania się z nimi w przewodnikach publikowanych pod koniec artykułu.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.