Targi Ceramitec Munchen 2018

Aktualności

CERAMITEC 2018 WPROWADZA DOBRY KLIMAT DO INWESTOWANIA W PRZEMYSŁ CERAMICZNY I PRZEMYSŁ METALURGII PROSZKÓW

Międzynarodowy przemysł ceramiczny był w bardzo dobrym nastroju do inwestowania podczas targów Ceramitec 2018, które odbyły się w Monachium w dniach 10-13 kwietnia.
W związku z tym targi te po raz kolejny odnotowały dobrą frekwencję i wysokie oceny zadowolenia wśród wystawców odwiedzających w tym roku. Aż 93% wystawców i 97% odwiedzających oceniło imprezę jako doskonałą, bardzo dobrą lub dobrą.
Ponadto targi ponownie ugruntowały swoją pozycję jako platforma wiedzy numer jeden w branży ceramicznej i metalurgii proszków, a w programie konferencji uczestniczyli najwyższej klasy wykładowcy.
Wystawcy mogli zawrzeć dobre umowy biznesowe, mieli wysokiej jakości odwiedzających na swoich stoiskach i nawiązali wiele nowych kontaktów.
Po kilku trudnych latach branża z optymizmem spojrzała na Ceramitec 2018. W związku z tym zorientowane na przyszłość tematy cyfryzacji i Przemysłu 4.0 wyznaczyły kierunki profesjonalnej wymiany wiedzy. Impreza cechowała się bardzo wysokim stopniem międzynarodowości wśród zarówno wystawców jak i zwiedzających.
633 wystawców pochodziło z 38 krajów. Obszary inżynierii mechanicznej i budowy instalacji w segmencie ceramicznym mają bardzo międzynarodową orientację i dlatego mogą być dotknięte możliwymi skutkami barier handlowych. Tak więc cała krajowa i międzynarodowa „scena ceramiczna” zebrała się w Monachium.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.