Szkolenie Dini Argeo & Rice Lake dotyczące przemysłowych systemów wymiarowania i ważenia

Aktualności

Nieustannie rozwijamy się dla Państwa. Poznajemy portfolio produktowe i szkolimy się z obsługi przemysłowych systemów wagowych marek Dino Argeo i Rice Lake. Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie Dyrekcji. Przede wszystkim: Dyrektorowi Generalnemu Enrico Tosi, Dyrektorowi Handlowemu na Europę Manuelowi Talancon oraz Robertowi Brzozowskiemu, opiekunowi dealerów na rynku Polskim.

Drugiego dnia szkolenia skupiliśmy się na systemach wagowych i rozwiązaniach dla stref zagrożonych wybuchem ATEX. Oraz na systemach wymiarowania przemysłowego i na programowaniu kontrolerów wagowych. Kontrolery wagowe marek Rice Lake i Dini Argeo obsługują kompleksowo całe zakłady przemysłowe. Wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwoli nam na budowanie bardziej kompleksowych rozwiązań dla Państwa zakładów produkcyjnych.

Mieliśmy też nieukrywaną przyjemność, ażeby nieco odwrócić rolę. Zaprezentowaliśmy firmę Biko-Serwis i możliwości naszego parku maszynowego. Pokazaliśmy również dyrekcji firm Dini Argeo i Rice Lake nasze dotychczasowe realizacje. Ciekawym zagadnieniem okazały się możliwości oprogramowania DEM, z którego na co dzień korzystamy, oprogramowania tworzącego symulacje zachowania cząstek materiałów sypkich i drobno-kawałkowych. Udało nam się również opowiedzieć o kilku urządzeniach naszej produkcji.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować dyrekcji Rice Lake i Dini Argeo za tak świetnie zorganizowane szkolenie produktowe. Jesteśmy pełni nadziei, że jest to początek bardzo owocnej współpracy między naszymi firmami przy wielu dużych projektach. Serdecznie Państwa pozdrawiamy.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.