Centralne odkurzacze BKVC

Centralne odkurzacze BKVC

Wykonywane przez nas stacjonarne systemy centralnego odkurzania stosowane są w przemyśle, w celu utrzymania w czystości miejsca pracy oraz urządzeń technologicznych. Odpylanie, to istotne zadanie, które przekłada się na bezpieczeństwo i komfort pracowników danego zakładu.

BIKO-SERWIS produkuje nowocześniejsze na rynku urządzenia, które sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających Klientów. Instalacje odpylania są projektowane przez grono inżynierów, którzy mieli okazje pracować z markami znanymi na całym świecie.

Nasze instalacje odpylania są energooszczędne, dlatego każdy przedsiębiorca będzie zadowolony z niskich kosztów eksploatacyjnych i generowanych oszczędności przy zachowaniu maksymalnych wydajności urządzeń odpylających.

Zaprojektujemy, wyprodukujemy i uruchomimy daną instalację, a następnie przeszkolimy pracowników w zakresie jej obsługi. Oferujemy specjalistyczne odkurzacze przemysłowe przystosowane dla niemal każdego rodzaju przemysłu, w szczególności dla: farmaceutyki, zakładów chemicznych, petrochemicznych, zakładów spożywczych, browarów, pomieszczeń czystych (clean room) oraz przemysłu energetycznego, metalowego, budowlanego i wielu innych.

Instalacje centralnego odkurzania przemysłowego projektujemy w sposób kompletny uwzględniając wyjątkową specyfikę potrzeb naszych Klientów.

Nasza oferta zawiera doskonale wyposażone, specjalne odkurzacze do odciągania pyłów wybuchowych i palnych w wersjach zgodnych z dyrektywą ATEX. Nasze przemysłowe odkurzacze centralne łączą w sobie trzy podstawowe dla inwestorów cechy: wysoką jakość, oszczędność energii i mediów oraz niską cenę urządzeń.