30-to lecie istnienia Schenck Process Poland

Aktualności

Szanowni Państwo,

W dniu wczorajszym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości 30-lecia istnienia na polskim rynku firmy Schenck Process Polska Sp. z o.o. Firma, Schenck Process Polska, jest częścią grupy kapitałowej Schenck Europe GmbH, która jest liderem na rynku w zakresie technik ważenia przemysłowego. Ponadto, podobnie jak Biko-Serwis, Schenck Process zajmuje się wdrażaniem systemów dozowania i systemów transportu materiałów sypkich.

Firma Schenck Process Europe istnieje na rynku od 140 lat, zatrudnia około 3 000 pracowników oraz posiada swoje biura w 20 krajach rozmieszczonych na niemal wszystkich kontynentach. Rozwiązania Schenck Process w zakresie technologii to 530 unikatowych i międzynarodowych patentów.

Biko-Serwis od 15 lat bardzo skutecznie współpracuje w firmą Schenck Process wykorzystując w projektach naszych linii technologicznych rozwiązania Schenck Process w zakresie ważenia przemysłowego. Wielokrotnie wykonywaliśmy również projekty urządzeń według wytycznych firmy Schenck Process oraz wdrażaliśmy te realizację na polskim rynku.

Gościem honorowym podczas wczorajszego, uroczystego spotkania był Pan Manfred Bruckner Dyrektor zarządzający Schenck Process Europe, przemówienie wygłosił również Prezes Zarządu Schenck Process Polska Pan Michał Czekaj. Biko-Serwis podczas uroczystości reprezentował nasz Dyrektor Handlowy Pan Łukasz Koziołek.

Ogromnie dziękujemy firmie Schenck Process Poland za zaproszenie i tak miłe przyjęcie podczas tej uroczystości. Równie mocno gratulujemy rocznicy powstania filii przedsiębiorstwa Schenck Process Europe na Polskim rynku i życzymy wielu kolejnych dekad działalności. Sobie życzymy większej ilości tak godnych polecenia partnerów biznesowych jak Schenck Process Poland.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Tags :
Udostępnij :

Najnowsze wpisy

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.